Porównywarka leasingów

Porównamy dla Ciebie oferty najlepszych firmy leasingowych w Polsce
i wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę bez zbędnych formalności.

 • Leasing bez wkładu własnego
 • Okres finansowania nawet do 84 miesięcy
 • Leasing dla nowych firm
 • Finansowanie w PLN lub EUR

Darmowa kalkulacja
oferty leasingowej

Zadzwoni do Ciebie doradca, odpowie on na wszystkie Twoje pytania i znajdzie najkorzystniejszy dla Ciebie leasing.
  Najczęściej wybierane towarzystwa leasingowe:

  Leasing dla firm

  Dzięki idealnie dopasowanemu portfolio naszych usług jesteśmy w stanie znaleźć produkt,
  który spełni wszelkie oczekiwania naszych klientów.

  Twoja historia kredytowa nie jest dla nas przeszkodą!
  Mamy możliwość przygotowania finansowania również dla nowych firm.

  Z naszą pomocą to proste!

  Zajmujemy się porównywaniem produktów kredytowych. Współpracujemy od wielu lat z bankami i pośrednikami finansowymi, nasze wynagrodzenie zawsze pokrywa bank udzielający kredytu i nie wpływa to na warunki kredytu dzięki czemu mamy możliwość przygotowania ofert z prowizją 0%.

  1

  Sprawdzamy wszystkie dostępne oferty

  Porównujemy oferty wielu bankach, dzięki czemu wybierzemy dla Ciebie najlepszy produkt! Nie musisz już składać wiele wniosków na własną rękę. Pamiętaj ilość zapytań w BIK ma wpływ na Twój scoring finansowy.
  2

  Pomagamy z formalnościami

  Leasingi i kredyt firmowe to zazwyczaj wiele dokumentów, zaświadczeń i długi proces weryfikacji. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak ograniczyć to wszystko do minimum.
  3

  Najlepsze i bezpłatne wsparcie

  Zależy nam na długofalowej współpracy, naszą misją jest wsparcie polskich firm i walka z biurokracją ze strony banków. Nasze wynagrodzenie zawsze pokrywa bank i nie wpływa to na warunki leasingu, dzięki czemu jesteśmy obiektywni.
  4

  Profesjonalne doradztwo

  Czasami partnerzy potrzebują nieszablonowego spojrzenia na swoją sytuacją dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać leasing/kredyt nawet gdy klient myślał, że to niemożliwe!

  Prosty i przejrzysty proces

  1

  Wypełnij formularz kontaktowy

  Wypełnij formularz, który znajdziesz po prawej stronie. Następnie znajdziemy dla Ciebie najlepszy leasing. Wybierając odpowiednią instytucję możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!
  2

  Poczekaj na telefon

  Zadzwoni do Ciebie doradca, odpowie on na wszystkie Twoje pytania i w pełni za darmo znajdzie najkorzystniejszy dla Ciebie leasing i przygotuje listę potrzebnych dokumentów.
  3

  Podpisz umowę

  Po pozytywnej weryfikacji kredytowej przez bank i akceptacji warunków
  pozostaje tylko złożenie podpisu na umowie.

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Maciej W.Firma Consultingowa

  Banalny w obsłudze formularz, kontakt po 1h od złożenia wniosku! Kredyt firmowy otrzymałem dwa dni później. Bardzo sprawnie poszło, chętnie wrócę następnym razem!

  Sandra K.Biuro projektowe

  Bardzo fajna obsługa. Pan, który się ze mną skontaktował wytłumaczył mi wszystko dokładnie odnośnie pożyczki dla firm zabezpieczonej przez BGK i rozwiał wszelkie wątpliwości. Dosyć dobre warunki zostały mi przedstawione, z których aż żal byłoby nie skorzystać. Polecam!

  Piotr Z.Software House

  A ja jestem zadowolony bardzo z obsługi na tym portalu. Sprawna obsługa - co się nie zdarza i na ogół trzeba czekać pół miesiąca na kontakt o ile w ogóle się ktoś skontaktuje. Natomiast tutaj kontakt tego samego dnia i od razu dobre warunki odnośnie kredytu dla firm bez zbędnego owijania w bawełnę. Jak dla mnie super!

  Grzegorz S.Firma budowlana

  Wielki plus za proklienckie podejście. Pan konsultant dobrze przygotowany i bardzo pomocny, a kredyt inwestycyjny jakiego potrzebuje nie był zbyt prosty do zrealizowania. Dzięki za pomoc!