Faktoring – wybierz najlepszą ofertę

Porównamy dla Ciebie oferty wielu banków i wspólnie
wybierzemy najlepszą ofertę bez zbędnych formalności.

 • Kwota kredytu do 1 000 000 zł
 • Oprocentowanie już od 0,61%.
 • Okres kredytowania nawet do 12 lat
 • Decyzja kredytowa nawet w 5 minut
 • Bez zabezpieczania własnym majątkiem!
 • Możliwość wsparcia z Funduszu Europejskiego

Wyślij formularz

Bezpłatna rozmowa z doradcą!
0% dodatkowej prowizji za udzielenie kredytu.  Porównujemy oferty wielu instytucji finansowych:

  Z naszą pomocą to proste!

  Zajmujemy się porównywaniem produktów kredytowych. Współpracujemy od wielu lat z bankami i pośrednikami finansowymi, nasze wynagrodzenie zawsze pokrywa bank udzielający kredytu i nie wpływa to na warunki kredytu dzięki czemu mamy możliwość przygotowania ofert z prowizją 0%.

  1

  Wiele ofert w jednym miejscu

  Porównujemy oferty wielu bankach dzięki czemu wybierzemy dla Ciebie najlepszy produkt! Nie musisz już składać wiele wniosków na własną rękę. Pamiętaj ilość zapytań w BIK ma wpływ na Twój scoring finansowy.
  2

  Pomagamy z formalnościami

  Kredyt firmowe to zazwyczaj wiele dokumentów, zaświadczeń i długi proces weryfikacji. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak ograniczyć to wszystko do minimum.
  3

  Darmowe wsparcie

  Zależy nam na długofalowej współpracy, naszą misją jest wsparcie polskich firm i walka z biurokracją ze strony banków. Nasze wynagrodzenie zawsze pokrywa bank i nie wpływa to na warunki kredytu, dzięki czemu jesteśmy obiektywni.
  4

  Doradztwo kredytowe

  Czasami partnerzy potrzebują nieszablonowego spojrzenia na swoją sytuacją dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać kredyt nawet gdy klient myślał, że to niemożliwe!

  Prosty i przejrzysty proces kredytowy

  1

  Wypełnij formularz kontaktowy

  Wypełnij formularz, który znajdziesz po prawej stronie. Następnie znajdziemy dla Ciebie najlepszy kredyt dla firm, inwestycyjny lub pożyczkę dla firm. Wybierając odpowiedni bank możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!
  2

  Poczekaj na telefon

  Zadzwoni do Ciebie doradca kredytowy on na wszystkie Twoje pytania i w pełni za darmo znajdzie najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt firmowy i przygotuje listę potrzebnych dokumentów.
  3

  Podpisz umowę

  Po pozytywnej weryfikacji kredytowej przez bank i akceptacji warunków pozostaje tylko złożenie podpisu na umowie z wybranego banku.

  Możliwość wsparcia z Funduszu Europejskiego

  Niniejsze finansowanie jest możliwe dzięki GWARANCJI, która została udzielona w ramach programu COSME oraz Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych („EFSI”) ustanowionego na mocy Planu Inwestycyjnego dla Europy.

  EFSI ma na celu wspieranie finansowania i wdrażania inwestycji produkcyjnych w Unii Europejskiej oraz zapewnienie lepszego dostępu do finansowania. Wszelkie kredyty dla samozatrudnionych, kredyty dla firm online, pożyczki oraz kredyty inwestycyjne są dodatkowo zabezpieczone dzięki czemu minimalizujesz ryzyko. Zapytaj o szczegóły naszego eksperta – wystarczy wypełnić formularz !

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Maciej W.Firma Consultingowa

  Banalny w obsłudze formularz, kontakt po 1h od złożenia wniosku! Kredyt firmowy otrzymałem dwa dni później. Bardzo sprawnie poszło, chętnie wrócę następnym razem!

  Sandra K.Biuro projektowe

  Bardzo fajna obsługa. Pan, który się ze mną skontaktował wytłumaczył mi wszystko dokładnie odnośnie pożyczki dla firm zabezpieczonej przez BGK i rozwiał wszelkie wątpliwości. Dosyć dobre warunki zostały mi przedstawione, z których aż żal byłoby nie skorzystać. Polecam!

  Piotr Z.Software House

  A ja jestem zadowolony bardzo z obsługi na tym portalu. Sprawna obsługa - co się nie zdarza i na ogół trzeba czekać pół miesiąca na kontakt o ile w ogóle się ktoś skontaktuje. Natomiast tutaj kontakt tego samego dnia i od razu dobre warunki odnośnie kredytu dla firm bez zbędnego owijania w bawełnę. Jak dla mnie super!

  Grzegorz S.Firma budowlana

  Wielki plus za proklienckie podejście. Pan konsultant dobrze przygotowany i bardzo pomocny, a kredyt inwestycyjny jakiego potrzebuje nie był zbyt prosty do zrealizowania. Dzięki za pomoc!